Holowanie aut Jędrzychowice - Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy (laweta)

Przejdź do treści

Menu główne:


›››  Pomoc drogowa Zgorzelec
›››  Auto pomoc drogowa Jędrzychowice

+48 791 414 151

Holowanie aut i pomoc drogowa Zgorzelec
(również Niemcy >> laweta)

Pomoc drogowa, holowanie aut :
 • auto pomoc drogowa
 • holowanie aut
 • autolawety
 • drobne naprawy bieżące
  (np. wymiana lub naprawa koła)
 • dowóz paliwa.

Działamy szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie, oferując atrakcyjne ceny.
Usługi holowania pojazdów uszkodzonych i całych. Lawety posiadają pełne ubezpieczenie oraz są niezawodne na każdej trasie, zapewniając bezpieczny i szybki transport pojazdów.
Holowanie aut osobowych, holowanie aut dostawczych i busów. Holowanie pojazdów na autostradzie A4.

Pomoc drogowa w Zgorzelcu i Jędrzychowicach, świadczymy również usługi pomocy drogowej na terenie Niemiec. oraz na autostradzie A4.

Dlaczego warto skorzystać z naszej POMOCY DROGOWEJ ?
 • Pomoc drogowa (Zgorzelec, Niemcy) to nasza specjalność od wielu lat.
 • Posiadamy zaplecze techniczne, lawety i autolawety.
 • Świadczymy usługi w szerokim zakresie: pomoc drogowa, holowanie aut, lawety
 • Działamy szybko i profesjonalnie.

Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy
Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy
Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy
Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy
Pomoc drogowa (Zgorzelec i Niemcy) to usługa przydatna dla każdego kierowcy, który znajdzie się w trudnej sytuacji i za bardzo nie jest w stanie samodzielnie sobie z problemem motoryzacyjnym poradzić. Dzięki skutecznej pomocy drogowej można liczyć na bezpieczne holowanie aut do warsztatów samochodowych, tak aby wszelkie usterki mechaniczne i techniczne były naprawione przez fachowców w możliwie jak najkrótszym czasie. Drobne usterki usuwane są przez specjalistów na miejscu, dzięki czemu kierowcy mogą po pewnym czasie ruszyć w dalszą podróż. Firma zajmuje się podstawianiem auto lawet, na których samochody z usterkami holowane są do pobliskich warsztatów. Wszystkie auta są usuwane w szybkim tempie z miejsc kolizji drogowych, tak aby nie stworzyć przypadkiem zagrożenia dla innych kierowców, co mogłoby doprowadzić do kolejnych wypadków na drogach.

Pomoc drogowa na terenie Polski (Zgorzelec) i Niemiec


Pomoc drogowa realizowana jest zarówno na terenie Polski (Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec, Lwówek) oraz Niemiec (Goerlitz, Drezno, Bautzen, autostrada A4). Jak widać każdy kierowca może bez problemów zdecydować się na skorzystanie z takich usług, gdy auto odmówi mu posłuszeństwa i sam nie jest w stanie wyeliminować usterki na miejscu. Lawety, które pojawiają się na miejscu są w pełni sprawne, posiadają wszystkie niezbędne dokumenty (w tym ubezpieczenie), a także są kierowane przez doświadczonych kierowców. Dzięki temu właściciele uszkodzonych aut mogą mieć stuprocentową pewność, że ich samochód bezpiecznie dotrze do warsztatu samochodowego, gdzie mechanicy zajmą się jego naprawą.

Kliknij aby zadzwonić - ☎ +48 791 414 151

Pomoc drogowa przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę


Pomoc drogowa (Zgorzelec i Niemcy) działa przez siedem dni w tygodniu, 24 h na dobę, dlatego też zainteresowani kierowcy mogą skorzystać z takich usług dosłownie zawsze, kiedy tylko zajdzie taka konieczność. Nie trzeba obawiać się o to, że auto laweta nie pojawi się na miejscu wypadku, gdyż w ekspresowym tempie zostanie ona wysłana pod wskazany adres, tak aby auto mogło zniknąć jak najszybciej z miejsca wypadku i było odholowane do profesjonalnego warsztatu samochodowego. Jest to duża pomoc zarówno dla kierowców początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych, którzy mogą w ten sposób zadbać o to, aby samochód wrócił do pełnej sprawności i nie zagrażał innym kierowcom znajdującym się na tej drodze. Holowane są zarówno auta uszkodzone, jak i całe, nie ma to większego znaczenia dla pracowników świadczących usługi holownicze. Pomoc drogowa jest realizowana kompleksowo, dlatego każdy klient zdecydowany na taką usługę może mieć pewność, że zostanie przeprowadzona fachowo od samego początku aż do końca. Auto lawety bezpiecznie i szybko pojawiają się na miejscu wypadków samochodowych, gwarantując transport uszkodzonym samochodom. Istnieje też możliwość skorzystania z pomocy drogowej na terenie Niemiec, kiedy to auto sprowadzane jest do Polski na parking udostępniany przez firmę zainteresowanym kierowcom.

Dowóz paliwa

Pomoc drogowa w Zgorzelcu to także możliwość dowozu paliwa na miejsce zdarzenia. W razie potrzeby kierowcy mogą zdecydować się na taką ewentualność. Wiadomo, że w niektórych sytuacjach nie kontroluje się poziomu paliwa w samochodzie i czasami może kierowcę spotkać z tego powodu niespodzianka. Auto laweta jednak szybko dowiezie niezbędne zapasy paliwa, tak aby samochód mógł dalej poruszać się po drodze, z pełnym bakiem. Atutem firmowych usług jest nie tylko doświadczenie i rzetelność, ale też szybkość działania oraz dbanie o interesów wszystkich klientów, bez jakichkolwiek wyjątków. Na miejscu usuwane są drobne usterki, takie jak wymiana kół, czy też ich naprawa, gdy tylko będzie tego wymagała sytuacja. Takie naprawy wcale nie zajmują dużo czasu, ale dzięki temu usterki mogą zostać usunięte, a kierowca nie będzie musiał udawać się wraz ze swoim samochodem do warsztatu. Firma posiada bogate i wysoko rozwinięte zaplecze techniczne, dlatego zawsze staje na wysokości zadania, a pomoc drogowa spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ten sposób obie strony są zadowolone z realizowanych warunków współpracy.

Kliknij aby zadzwonić - ☎ +48 791 414 151

Atrakcyjne ceny za poszczególne usługi

Każda z proponowanych usług jest dostępna w atrakcyjnej cenie, co jest bardzo dobrą wiadomością dla każdego zainteresowanego kierowcy, który znajdzie się w potrzasku. Pomoc drogowa to zdecydowanie najlepszy wybór z możliwych, ponieważ tylko wtedy kierowca ma pewność, że jego auto zostanie zabezpieczone i naprawione, a także odholowane do profesjonalnego warsztatu lub na parking. Dzięki temu w szybkim tempie sprawa usterek lub wypadków samochodowych zostanie pomyślnie rozwiązana.

TANIO I SZYBKO NIE ZNACZY ŹLE
DZWOŃ O KAŻDEJ PORZE 791 414 151

Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy   Lokalizacja

ul. Reymonta 34/1
59-900 Zgorzelec

Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy   Kontakt

+48 791 414 151
 Informacje

Pomoc drogowa Zgorzelec
Auto pomoc Jędrzychowice

Przydatne informacje

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego