Holowanie aut Jędrzychowice - Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy (laweta)

Przejdź do treści

Menu główne:


›››  Pomoc drogowa Zgorzelec
›››  Auto pomoc drogowa Jędrzychowice

+48 791 414 151

Dawno już minęły czasy, w których samochód był produktem luksusowym i jako taki był rzeczą dostępną tylko dla wybranych. W dzisiejszych czasach samochód to środek transportu jak każdy inny, a nierzadko przy tym też narzędzie do pracy. Wielu ludziom naprawdę trudno jest sobie wyobrazić normalne i niezakłócone w żaden sposób funkcjonowanie rodziny bez samochodu. Samochody na dobre zagościły w krajobrazie, są wszędzie i dostępne dla każdego, kto ma prawo jazdy. Nie muszą nawet być drogie. Bo przecież najważniejszą rzeczą w samochodzie jest to, by działał. A jeśli nie działa? Wypadki przecież się zdarzają, samochód może też odmówić posłuszeństwa i przestać działać tak po prostu w dowolnej chwili. Nawet w samym środku podróży. Co wtedy? Wtedy w sukurs przychodzi pomoc drogowa - Zgorzelec i Niemcy!

pomoc drogowa w zgorzelcu, również niemcy

Na ratunek - pomoc drogowa - Zgorzelec i Niemcy! ☎ +48 791 414 151


Jesteśmy firmą z bogatym, wieloletnim doświadczeniem i oferujemy pomoc drogową w południowo-zachodniej części Polski. Specjalizujemy się głównie w województwie dolnośląskim i w pomocy drogowej na terenie powiatów:
 • Bolesławiec
 • Lubań
 • Lwówek
 • Zgorzelec
Jesteśmy również w stanie dotrzeć z pomocą drogową na terytorium Niemiec, ze szczególnym uwzględnieniem autostrady A4 oraz miejscowości:
 • Bautzen
 • Drezno
 • Goerlitz


Kliknij aby zadzwonić - ☎ +48 791 414 151

Dla naszych klientów, dla wszystkich osób potrzebujących pomocy drogowej jesteśmy dostępni bez przerwy! 24 godziny, siedem dni w tygodniu. Również podczas świąt i weekendów. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że pomoc drogowa może być potrzebna w dowolnym momencie. Naszą misją jest bowiem niesienie pomocy drogowej zawsze i wszędzie. Wypadki w końcu chodzą po ludziach i tak jak wszelkie zdarzenia drogowe nie biorą sobie wolnego. My też nie. Jesteśmy gotowi pomóc zawsze wtedy, gdy będzie taka konieczność.

Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową pomoc drogową w Zgorzelcu i Niemczech.


Szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia, bez względu na porę i gotowość do działania w dowolnym momencie. Nasi pracownicy cechują się wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług pomocy drogowej i są w stanie dokonać kompleksowej oceny sytuacji. Nie można zapomnieć o jednej, bardzo ważnej dla klienta rzeczy - koszty naszych usług ustalane są z góry i na pewno nie zaskoczymy nikogo żadnymi ukrytymi opłatami. Haczyki, drobny druczek i inne pułapki na klientów - u nas się tego nie spotka. Stawiamy na pełną przejrzystość warunków i na tej podstawie od lat budujemy zaufanie klientów i dobrą renomę naszych usług. Dysponujemy profesjonalnym taborem i bardzo bogatym zapleczem technicznym, które pomagają nam świadczyć nasze usługi na terenie Polski i Niemiec. Nasze lawety są niezawodne, posiadają wszelkie uprawnienia do holowania pojazdów, a także pełne ubezpieczenie. Bo wysoki poziom bezpieczeństwa to nasz absolutny priorytet.

Jesteśmy w stanie błyskawicznie i bezproblemowo zająć się holowaniem:

 • samochodów osobowych
 • samochodów wyposażonych w napęd 4x4
 • samochodów terenowych i typu SUV
 • samochodów z automatyczną skrzynią biegów
 • samochodów z blokadą skrzyni biegów
 • samochodów z blokadą hamulca postojowego
 • maszyn rolniczych
 • sprzętu budowlanego
 • wózków widłowych


Kiedy powinieneś się z nami skontaktować? ☎ +48 791 414 151


Zawsze jesteśmy gotowi na to, by Ci pomóc. Jeśli Twoje auto z jakiegokolwiek powodu odmówiło posłuszeństwa - zgłoś się do nas! Dotrzemy do Ciebie naprawdę błyskawicznie, najszybciej jak to będzie możliwe. Skontaktuj się z nami jeśli:

 • byłeś uczestnikiem kolizji drogowej bądź wypadku drogowego - pomożemy Ci już od pierwszych chwil, zjawiając się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe! Zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Jesteśmy w stanie też pomóc w wyborze odpowiedniego warsztatu samochodowego, a nawet doradzić miejsca noclegowe w pobliżu miejsca zdarzenia!
 • zdarzyła się awaria - czasami tak po prostu bywa, że samochód odmawia posłuszeństwa w najgorszym możliwym momencie. Jednak to nic strasznego! Zjawimy się wtedy z autolawetą i dostarczymy Twój samochód bezpiecznie i bezproblemowo do warsztatu samochodowego. Zadzwoń do nas, ustalimy cenę z góry i na pewno nie będziesz negatywnie zaskoczony!
 • Zakopałeś się w błocie lub w zaspie - takie rzeczy również się zdarzają. Zdecydowanie częściej niż ludzie by sobie tego życzyli. Dla nas to jednak żaden problem! Wyciągniemy Cię z dowolnego miejsca, bez żadnych problemów, a potem szybko doholujemy Cię do wybranego przez Ciebie miejsca - do domu, na parking, do warsztatu.
 • Potrzebujesz przetransportować samochód do Niemiec - transport samochodu poza granicę Polski nie jest dla nas żadnym problemem. Skontaktuj się z nami, ustalimy wszelkie szczegóły, a Twój samochód szybko i bezpiecznie dotrze na autolawecie do miejsca docelowego.


Kliknij aby zadzwonić - ☎ +48 791 414 151

Nasi klienci już od lat doceniają nasz profesjonalizm, szybkość reakcji oraz pełną gotowość do działania - nawet nocami i podczas świąt. Nasza pomoc drogowa jest w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie jest dostępna. Ograniczenie specjalizacji do południowo-zachodnich rejonów kraju oraz Niemiec sprawia, że możemy działać jeszcze szybciej i sprawniej. Sprawdź nas, zadzwoń i dogadaj szczegóły dotyczące ceny - to nic nie kosztuje! ☎ +48 791 414 151

TANIO I SZYBKO NIE ZNACZY ŹLE
DZWOŃ O KAŻDEJ PORZE 576-224-606

Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy   Lokalizacja

ul. Reymonta 34/1
59-900 Zgorzelec

Pomoc drogowa Zgorzelec, Niemcy   Kontakt

+48 791 414 151
 Informacje

Pomoc drogowa Zgorzelec
Auto pomoc Jędrzychowice

Przydatne informacje

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego