Laweta Zgorzelec - Pomoc Drogowa - Jędrzychowice - Pomoc drogowa Zgorzelec

Laweta Zgorzelec - Pomoc Drogowa - Jędrzychowice

Jeżeli jesteś mieszkańcem Zgorzelca i kiedykolwiek zepsuł Ci się samochód to na pewno nie raz skorzystałeś z usług jakie oferuje pomoc drogowa. Podróżując poza granice RP, czyli na teren Niemiec, wiesz pewnie jak drogie potrafią być autolawety, które niejednokrotnie określają się jako "międzynarodowe" z tego powodu że przekraczają granice Polski. W przypadku naszej pomocy drogowej transport pojazdu liczymy od kilometra bez dodatkowych kosztów których my nie ponosimy.

Jesteśmy pomocą drogową która świadczy usługi na terenie Zgorzelca, Bolesławca i ich okolic oraz Niemiec. Zatem jeśli znajdujecie się na terenie Niemiec i potrzebujecie pomocy drogowej która lawetą przetransportuje Wasz samochód na teren RP, zapraszamy do współpracy.

Laweta Zgorzelec - Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa Zgorzelec - Laweta na Niemcy

O ile sami świadczymy usługi z zakresu pomocy w transporcie awaryjnym pojazdów, o tyle jesteśmy także w stanie pomóc w transporcie pojazdów importowanych. Jeśli zatem szukasz firmy która oferuje pomoc w transporcie pojazdów z terenu Niemiec... jeśli szukasz firmy która świadczy usługi 24h z zakresu holowania aut i ich transportu pod wskazane miejsce... Trafiłeś idealnie!

Wiele osób uważa, że pomoc drogowa to wyłącznie holowanie! W rzeczywistości jest to o wiele więcej. Pomoc drogowa oferuje także inne usługi, które mogą okazać się przydatne podczas awarii lub stłuczki na drodze. Podstawowe zalety tego typu pomocy polegają na tym, że można skorzystać z nich praktycznie wszędzie i w każdej chwili. Trzeba jednak pamiętać, aby dobrać odpowiedni serwis samochodowy oraz posiadać aktualny numer telefonu do niego pod ręką – warto go mieć ze sobą gdy jesteśmy już na trasie. Jako jedna z firmy świadcząca usługi holowania aut 24h, na terenie Zgorzelca, Jędrzychowic, Bolesławca i przygranicza Niemiec, Twoje auto dostarczymy w miejsce wskazane kierowcy!!! Jeśli zatem pomoc drogowa w Zgorzelcu czy na przejściu w Jędrzychowicach jest Ci niezbędna nie tylko z racji awarii, nasze doświadczenie w holowaniu aut będzie bezcenne!

Laweta Zgorzelec - Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa Zgorzelec - sprowadzasz auto z Niemiec?

Nie jest dla nas obce współpracowanie z firmami które zajmują się importem pojazdów nie tylko przez przejście w Jędrzychowicach. Holowanie aut po awarii to nie jedyna usługa oferowana przez naszą firmę! Jesteśmy w stanie "zaprowadzić" lawetę pod wskazane miejsce, gdzie nasz kierowca pomoże w transporcie pojazdów importowanych na teren naszego kraju. 

Transport pojazdów w naszej firmie odbywa się przede wszystkim bezpiecznie i sprawnie. Pomoc w transporcie samochodów lawetą pod wskazane miejsce świadczymy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Lawety to specjalistyczne pojazdy do transportu aut osobowych oraz ciężarowych. Laweta którą wysyłamy do klienta w przypadku awarii pojazdów, posiada najwyższe standardy bezpieczeństwa, a sam kierujący posiada odpowiednie licencje do transportu samochodów. Dzięki temu nasza pomoc drogowa świadczy usługi pomocy na najwyższym poziomie. Dodatkowo osoba potrzebująca pomocy ma pewność że nasza pomoc drogowa przetransportuje auto bezpiecznie i szybko. Nasze opinie o transporcie aut świadczą same za siebie. Dzięki nim nasi klienci nie tylko z miejscowości Zgorzelec, mają świadomość komu powierzają swoje auto na czas transportu we wskazane miejsce.

Jeśli sama pomoc drogowa nie jest Wam potrzebna, ale poszukujecie lawety którą samodzielnie dotrzecie na miejsce w celu transportu samochodu... Jeśli laweta ma posłużyć za narzędzie pracy dla Ciebie... Jeśli masz swojego kierowcę i szukasz lawety do transportu samochodów - zapraszamy do nas!

Laweta Zgorzelec - Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa w Zgorzelcu - dlaczego jesteśmy warci uwagi?

Jako pomoc drogowa działająca na terenie takich miejscowości jak Zgorzelec, Jędrzychowice, gdzie pomagamy w przypadku gdy awarii ulegnie auto klienta. Z uwagi na to że swoje auto powierzyło nam już wielu klientów nie tylko na terenie miasta Zgorzelec, śmiało możemy stwierdzić że transport samochodów realizujemy na najwyższym poziomie. Wielokrotnie także współpracowaliśmy z firmami i osobami fizycznymi które potrzebowały transportu samochodów nie tylko na teren miejscowości Zgorzelec czy Jędrzychowice. W wielu przypadkach były to także miejscowości w nawet centralnej Polsce. Świadczy to o naszej ogromnej konkurencyjności cenowej w transporcie samochodów.

Laweta Zgorzelec - jeśli potrzebujesz pomocy!

Pragniemy przypomnieć co należy zrobić podczas awarii samochodów. Warto pamiętać że najważniejsze jest bezpieczeństwo kierującego i pasażerów samochodów które potrzebują holowania. W przypadku samochodów znajdujących się na terenie dróg szybkiego ruchu, w miarę możliwości należy jak najszybciej zjechać na tzw. "zatoczki" lub pas awaryjny. Warto także pamiętać że im szybciej opuścimy pojazd tym bezpieczniej dla nas. Gdy jako kierujący bezpiecznie umiejscowimy pojazd w miejscu w którym może oczekiwać na lawetę, należy bezzwłocznie oznakować miejsce awarii, jeśli zagrażamy w jakikolwiek sposób innym uczestnikom ruchu. Oczywiście na terenie takich miast jak Zgorzelec, nie ma większego ryzyka, jednak w przypadku dróg szybkiego ruchu czy autostrad, warto pojazd w miarę możliwości opuścić.

Gdy pojazd, a w zasadzie jego awarię, mamy oznaczony poprzez trójkąt drogowy, należy zadzwonić po nas! Zamiast wpisywać w wyszukiwarkach frazy typu pomoc drogowa zgorzelec, warto już dziś zapisać sobie nasz numer telefonu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas w przypadku awarii która, jak to mawiają, "umarłemu się nie zdarzy"!

Laweta Zgorzelec - Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa Zgorzelec - kontakt

Zatem jeśli szukasz firmy która w sposób profesjonalny i bezpieczny przetransportuje Twój samochód... Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej na terenie Niemiec lub miejscowości przygranicznych... Dzwoń o każdej porze dnia i nocy!

 

Pomoc drogowa Zgorzelec - kontakt telefon